Template Styles Style switcher

Colors

Background Image

  • کاغذدیواری

    تنوع بسیار بالا، نصب سریع و قابلیت شستشو، از نکات مثبتی هستند که باعث می شوند بسیاری از مصرف کنندگان، انتخاب کاغذدیواری رابه عنوان پوشش دیوار، نسبت به انواع رنگ و کالای های دیگر، ترجیح دهند. برای مشاهده آلبوم های کاغذدیواری آریسادکور اینجا کلیک کنید.

  • لـمــیـنـت

    قابلیت های منحصر به فردی مانند امکان جابجایی و نصب مجدد، عملکرد عایق حرارتی و صوتی و دوام بالا، همگی لمینت را کالایی ممتاز کرده است. آریسادکور با کنترل کیفی محصولات در طول دوره تولید و به کارگیری تجربه و دقت بالا، محصول لمینت بسیار با کیفیت در اختیار مشتریان قرار داده است.

  • کفپوش پی وی سی

    اگر قصد دارید با هزینه کمتر، پوشش کف فضای مورد نظر خود را انتخاب کنید، از این محصول استفاده کنید. کفپوش پی وی سی علاوه بر ظاهر مناسب و طرح های گوناگون، قابلیت هایی مانند ضد آب و ضد خش دارد که به شما این امکان را می دهد تا با خاطری آسوده از آن استفاده کنید.

Previous Frame Next Frame
buy

همکاری با آریسادکور

همکاری با آریسادکور از دو طریق عاملیت فروش و یا اعطای نمایندگی امکان پذیر است. با تکمیل فرم ثبت نام همکاری خود را آغاز کنید
buy
گستردگی بازار محصولات تزئینات داخلی گهگاه بیشتر از آنکه برای مصرف کننده انتخاب بهتری را فراهم کتد، بالعکس چنان سردرگمی برای او ایجاد می کند که از انتخاب درست باز می ماند. لذا قبل از آنکه به انتخاب کالا بپردازید، ابتدا با انواع کالا از نظر جنس و کیفیت آشنا شوید.
buy
 

آریسادکور، واردکننده و توزیع کننده محصولات تزئینات و دکوراسیون داخلی ساختمان است.

توجه به کیفیت محصول و ارائه خدمات نوین تجاری، همچنین مشتری مداری و تعامل پویا با همکاران از مهمترین مؤلفه های سیاست گذاری فعالیت های این مجموعه می باشد. از این رو آریسادکور آمادگی لازم جهت همکاری و ارائه خدمات به مشتریان خود به صورت اعطای نمایندگی و یا عاملیت فروش، را دارد.

سامانه پیش روی شما، ابزاری است قدرتمند و دقیق که به همکاران و فعالان عرصه ساختمان و دکوراسیون امکان می دهد تا کلیه مراحل همکاری، شامل بررسی کالا، ثبت سفارش، پرداخت، رهگیری سفارش و پیگیری حساب را در کمترین زمان و به ساده ترین نحو، انجام دهند.

هدف از ایجاد این سامانه تسهیل مراحل انجام کار و هم چنین پوشش کامل نیازهای مشتریان از طریق پانل اختصاصی هر کاربر می باشد. بر این اساس مشترکین آریسادکور می توانند کلیه خدمات واحد فروش شرکت را، از طریق فضای مجازی دریافت نمایند.